Fotini publikon FOTON e parë pas rikthimit/ Shikoni si duket fituesja e BB9 tani – AlpeGossip
Fotini publikon  FOTON e parë pas rikthimit/ Shikoni si duket fituesja e BB9 tani

Fotini publikon FOTON e parë pas rikthimit/ Shikoni si duket fituesja e BB9 tani

Danjeli dhe Fotini, fituesit e edicionit të 9-të të Big Brother Albania preferuan të qëndronin larg vëmendjes për një periudhë të gjatë kohe.
Ata mbyllën faqen e tyre të përbashkët dhe ndërkohë u tha se të dy i kishin dhënë fund martesës.

Por çifti u rikthye dhe tashmë janë aktivë në faqen ‘LA.FO.DA’. Fotoinina ka publikuar foton e parë dhe duket mjaft në formë., por pa Danjelin.

Me siguri së shpejti ata do të publikojnë sëbashku për të gjithë fansat e tyre.