FANSAT E QUAJNË ANALFABETE/ Kejvina Kthjella reagon publikisht (FOTO) – AlpeGossip
FANSAT E QUAJNË ANALFABETE/ Kejvina Kthjella reagon publikisht (FOTO)

FANSAT E QUAJNË ANALFABETE/ Kejvina Kthjella reagon publikisht (FOTO)

Kejvina Kthella, ka tërhequr vëmendjen për pamjen e saj që prej daljes në “Xing me Ermalin”,

Velina është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh publikon foto të punës edhe jetës private.

Ajo është bërë pjesë  “pyetje-përgjigje” në Instagram mbrëmjen e kaluar pas emisionit të Ermalit.

Një fans/e e ka quajtur si “analfabeten më të mirë në botë” e bukuroshja e ka publikuar këtë pyetje dhe krejt e qetë i thotë: “pz nuk jam po nejse”.