NGA ALTARI, TEK TË FTUARIT/ Brenda dasmës së Iva Tiços (FOTO) – AlpeGossip
NGA ALTARI, TEK TË FTUARIT/ Brenda dasmës së Iva Tiços (FOTO)

NGA ALTARI, TEK TË FTUARIT/ Brenda dasmës së Iva Tiços (FOTO)

Gazetarja e njohur, Iva Tiço, i ka dhënë fund beqarisë fundjavën që lamë pas. Ajo ka kurorëzuar dashurinë me partnerin e saj gjerman.

Tiço ka veshur fustanin e nusërisë dhe nga fotot e postuara në rrjetet sociale duket duke shkëlqyer nga lumturia.

Edhe pse në zgjedhjet e saj ka qenë që të mbaj partnerin larg syrit mediatik, në ditën e dasmës nuk mund të mungonin pamjet me të.