PREJ 4 VITESH BASHKË/ Kush është i dashuri misterioz i Vildane Zenelit (FOTO) – AlpeGossip
PREJ 4 VITESH BASHKË/ Kush është i dashuri misterioz i Vildane Zenelit (FOTO)

PREJ 4 VITESH BASHKË/ Kush është i dashuri misterioz i Vildane Zenelit (FOTO)

Modelja Vildane Zeneli ka qenë prej vitesh shumë e komentuar në media dhe jeta e saj private nuk ka qendruar jashtë vëmendjes. E ftuar sot në “N’drrimin e natës” në Klan Kosova, Vildane foli për herë të parë për lidhjen e saj 4-vjeçare.

“Nuk kam folur asnjëherë për të dhe s’kam qejf të flas kështu që nuk dua t’ja tregoj emrin. Edhe ai nuk ka qejf t’i përmendet emri. Nuk është ndonjë sheik se e di që shqiptarët ashtu mendojnë. Po nuk fole për të dashurin, shqiptarët menjëherë të bëjnë me 100 gjëra”, u shpreh Vildane.

Modelja tregoi se ishin 4 vjet në lidhje, por vitin e kaluar u ndanë dhe kanë mbetur shokë.