FOTO/ Vipat e Bllokut e masakrojnë Luanën, nuk do ta besoni se me kë e krahasojnë – AlpeGossip
FOTO/ Vipat e Bllokut e masakrojnë Luanën, nuk do ta besoni se me kë e krahasojnë

FOTO/ Vipat e Bllokut e masakrojnë Luanën, nuk do ta besoni se me kë e krahasojnë

Djali, i cili është bërë temë e mediave botërore për faktin, se bëri shumë operacione për të ngjarë me personazhin e njohur ‘Kukulla Ken’ po përflitet edhe në Shqipëri.

Kjo se, ai është krahasuar me prezantuesen Luana Vjollca.

Ka qenë faqja e VIP-ve në Instagram të cilët kanë bërë një bashkim fotosh, atë të Luanës dhe të djalit në fjalë dhe kanë shkruar se ata janë pothuajse identik.

Me këtë mendim të tyre u pajtuan edhe shumë ndjekës të cilët nuk kanë rreshtur së kritikuar Luanën për operacionet e shumta.