TAYNA ''çmend'' rrjetin me foton seksi/ Rashel Kolaneci habit me komentin e saj: Dua të ha... (FOTO) - AlpeGossip
TAYNA ”çmend” rrjetin me foton seksi/ Rashel Kolaneci habit me komentin e saj:  Dua të ha… (FOTO)

TAYNA ”çmend” rrjetin me foton seksi/ Rashel Kolaneci habit me komentin e saj: Dua të ha… (FOTO)

Tayna është një nga reperet më IN të momentit dhe që në debutimin e saj në tregun muzikor shqiptar, ia bëri BOOM. Ajo u bë e njohur në këngën “Columbiana” me Don Phenom, e për të vijuar suksesin e saj me “Shqipe”. Por reperja e talentuar ka tërhequr vëmendje të madhe me fizikun e mrekullueshem. Pavarësisht koncerteve të shumtë, Tayna po kalon disa ditë pushimi dhe ka publikuar një foto ku shfaqet shumë seksi me bikini në një shezlong, ndërkohë që para ka disa fruta.

Ajo ka marrë shumë komente në këtë foto, ku i ka shkruar edhe bukuroshja Rashel Kolaneci e cila i thotë: “Më sill një pirun të madh sepse dua të të ha ty” dhe ka vendosur disa emoji çokollate.