JU KA MARRË MALLI PËR ELSA LILËN/ Përqafon me dashuri dajën i cili i shpëtoi aksidentit tragjik (FOTO) – AlpeGossip
JU KA MARRË MALLI PËR ELSA LILËN/ Përqafon me dashuri dajën i cili i shpëtoi aksidentit tragjik (FOTO)

JU KA MARRË MALLI PËR ELSA LILËN/ Përqafon me dashuri dajën i cili i shpëtoi aksidentit tragjik (FOTO)

Avokati Saimir Vishaj i shpëtoi aksidentit tragjik të shembjes së urës në Genova ku humbën jetën 39 persona.

Ndërkaq, Vishaj ka takuar mbesën e tij, këngëtaren e dashur për publikun shqiptar, Elsa Lila.

Elsa është hedhur e gjitha me shumë mall e dashuri në krahët e dajës me të cilin po shijon edhe një gotë verë.

“I lumtur me mbesën, shkruan ndërkaq avokati. Këngëtarja duket po aq e freskët dhe e bukur sa në fillimet e karrierës së saj