VIDEO MË E BUKUR/ Shihni si reagon kjo vogelushe kur sheh Albën (FOTO) – AlpeGossip
VIDEO MË E BUKUR/ Shihni si reagon kjo vogelushe kur sheh Albën (FOTO)

VIDEO MË E BUKUR/ Shihni si reagon kjo vogelushe kur sheh Albën (FOTO)

Alba Hoxha është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private.
Prej gati një viti Alba Hoxha përveçse balerin është bërë edhe prezantuese e motit në TV Klan.

Ajo ka postuar një video në Instastory ku shfaqet një vogëlushe e cila gëzon dhe nuk i ndahet ekranit të televizorit sapo sheh Albën duke prezantuar motin.
Kjo video të cilën mund ta ndiqni më poshtë është me siguri më e ëmbla që keni parë.