“ÇMIMI I KRIPUR”/ Pse çizmet e Lori Hoxhës sapo na fiksuan të gjithave! (FOTO) – AlpeGossip
“ÇMIMI I KRIPUR”/ Pse çizmet e Lori Hoxhës sapo na fiksuan të gjithave! (FOTO)

“ÇMIMI I KRIPUR”/ Pse çizmet e Lori Hoxhës sapo na fiksuan të gjithave! (FOTO)

Lori e Hoxha e njohur ndryshe edhe si trashëgimtarja e “Top Channel” është njëkohësisht një nga blogeret më të njohura e preferuara nga publiku shqiptar.

Me fotot e videot të cilat poston shpeshherë në Instagram ajo shërben si një burim frymëzimi për të gjitha vajzat të cilat e duan modën e dhe duan të jenë gjithë të përditësuara.

Lori asnjëherë nuk zhgënjen e përsëri na ka suprizuar me “outfitin” e fundit ku çizmet e veshura janë një nga trendet më të fundit të modës ashtu si dhe të markës së njohur “Balenciaga”.

Më një vëzhgim të thjeshtë në websiten zyrtar të kësaj marke mund të shohim çmimin real të këtyre çizmeve i cili padyshim duket shumë i “kripur” për pjesën më të madhe të familjeve me të ardhura mesatare.

Edhe pse në vlerën 1190 euro, Lori ia ka dalë sërish të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me super veshjen e saj e të “çmendi” të gjitha adhurueset e modës.

 

View this post on Instagram

new vibe

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on