‘Pas një q***e të egër!’ Habiti me deklaratën e saj, por Genta e “Big Brother” bën veprimin që nuk pritej (FOTO) – AlpeGossip
‘Pas një q***e të egër!’ Habiti me deklaratën e saj, por Genta e “Big Brother” bën veprimin që nuk pritej (FOTO)

‘Pas një q***e të egër!’ Habiti me deklaratën e saj, por Genta e “Big Brother” bën veprimin që nuk pritej (FOTO)

Genta Gjalpi është një ndër personazhet më të përfolur përsa i përket të gjitha edicioneve të ‘reality show’, Big Brother. E pëlqyen se ishte shumë e drejtpërdrejtë me të gjithë si dhe me dialektin e saj si një vajzë ‘korçarkë’.

Ditën e djeshme Genta habiti të gjithë me deklartat e saj plot shaka, të paktën kështu e kuptuam ne, por një pjesë e publikut e morën të mirëqenë.

Në një foto ku e gjithë vëmendja shkonte tek gjoksi i saj, një prej komenteve të shumta ishte: ‘Pas një q***e të egër’. Habi bëri fakti se Genta ia ktheu duke i thënë “para” dhe jo pas.

Por si duket ish-banorja e BBA është penduar, madje ka fshirë dhe fotot ku vlen të thuhet dukej shumë HOT.