Nuk pritej kaq shpejt: Xhensila dhe Besi i gëzojnë të gjithë me këto pamje (FOTO) – AlpeGossip
Nuk pritej kaq shpejt: Xhensila dhe Besi i gëzojnë të gjithë me këto pamje (FOTO)

Nuk pritej kaq shpejt: Xhensila dhe Besi i gëzojnë të gjithë me këto pamje (FOTO)

Xhensila dhe Besi janë padyshim një nga çiftet më të komentuara në showbizin shqiptar, çdo ditë në qendër të vëmendjes së mediave dhe super të ndjekur në rrjete sociale.

Pikërisht në “Instagram”, sot Xhensila dhe Besi i kanë mahnitur fansat me pamjet që kanë postuar.

Çifti sot ka bërë një shëtitje buzë liqenit dhe kanë postuar foto duke treguar mimozat që tregojnë ardhjen e stinës së pranverës, edhe pse është pak shpejt pasi jemi ende në janar.

“Mirëmëngjes nga unë dhe teta Moza”, shkruan Besi me humor në foton ku shihet i buzëqeshur duke pozuar pranë pemës me mimoza.