PARTNER JO VETËM NË SKENË/ Njihuni me vipat shqiptar që U DASHURUAN dhe u “kthyen” në çift (FOTO) – AlpeGossip
PARTNER JO VETËM NË SKENË/ Njihuni me vipat shqiptar që U DASHURUAN dhe u “kthyen” në çift (FOTO)

PARTNER JO VETËM NË SKENË/ Njihuni me vipat shqiptar që U DASHURUAN dhe u “kthyen” në çift (FOTO)

Historitë e dashurisë ne vendet e punës janë bere te zakonshme tashme dhe as yjet e e ekranit nuk bëjnë përjashtim.  Ata janë njohur në skenë dhe kanë përfunduar në çift.

Mesa duket këto romanca po bëhen gjithnjë e më të shpeshta. Kjo pasi kohët e fundit po shohim shumë çifte të reja jo vetëm në  showbizin e huaj por edhe në atë  shqiptar. Rasti i fundit ishte historia e dashurisë së Elgid Dodës dhe Klea Hutes.

Redaksia e AlpeNews.al ju njeh me tetë çiftet ë janë partner edhe jashtë skenës.

 Elgit Doda dhe Klea Huta

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska

Gert dhe Enada Vaso

Esdalin Gorani dhe Ola Hasani

Vesa Luma dhe Big Basta

Xhensila Myrtezai dhe Bes kallaku

Robert Berisha dhe Nora Istrefi

Eni Jani dhe Genci Fuga

Përgatiti: AlpeNews.al