“GJËJA MË E ÇMUAR”/ Sara Hoxha na prezanton me “THESARIN” e saj me këtë foto te adhurueshme… – AlpeGossip
“GJËJA MË E ÇMUAR”/ Sara Hoxha na prezanton me “THESARIN” e saj me këtë foto te adhurueshme…

“GJËJA MË E ÇMUAR”/ Sara Hoxha na prezanton me “THESARIN” e saj me këtë foto te adhurueshme…

Sara Hoxha ka qenë në qendër të vëmendjes kohët e fundit pasi po përflitet se është duke organizuar dasmën e saj madhështore e cila pritet të mbahte në mesin e muajit gusht.

Mirëpo ndërkohë që po përgatiten për dasmën e tyre, e cila pritet të jetë një ndër evenimentet më të mëdha të këtij viti, Sara dhe Ledioni po kalojnë edhe një periudhë të mrekullueshme pushimesh.

Nga pushimet e tyre të ëmbla Sara ka publikuar një foto të adhureshme ku na tregon se cila është gjëja më e çmuar për të. E kush mund të jetë tjetër përveçëse djalit të tyre London Noor, i cili i është gëzimi i ditëve të çiftit të njohur.

qualcosa piu dell’oro

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxhaaa) on

Ndërkohë që Sara kohët e fundit ka qenë tepër aktive në rrjetet sociale duke ndarë me ndjekësit e saj të shumtë momente nga pushimet e saj, Ledioni e ka mbyllur profilin e tij në Instagram duke mos dhënë asnjë shpjegim për fansat e tij të shumtë.