Edhe pse është shtatëzënë burri i Adelinës nuk rri herat, i fut duart mes këmbëve dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Edhe pse është shtatëzënë burri i Adelinës nuk rri herat, i fut duart mes këmbëve dhe… (FOTO)

Edhe pse është shtatëzënë burri i Adelinës nuk rri herat, i fut duart mes këmbëve dhe… (FOTO)

Së fundmi është ndër fytyrat më të komentuara, me që përveç kurorëzimit, është edhe në pritje të ëmbël
U përfol shumë si për të dhe bashkëshortin me të cilin kanë shumë diferencë në moshë, por Adelina duket se është tejet e lumtur në martesë.

E këtë e dëshmoi edhe kësaj here përmes një imazhi ku shihet se i dashuri i saj i ka vendosur dorën në këmbë, shkruan Kosovarja.

Pavarësisht se po mundohet ta mbajë privatësinë dhe mos të postojë fotografi me bashkëshortin, medieve nuk po iu ikë asgjë, ku për të tashmë edhe dihet çdo detaj.