PAMJET TRAGJIKE/ VIDEO: Shpërthen motori i ujit. Dy pasagjerët "fluturojnë" tej - AlpeGossip
PAMJET TRAGJIKE/ VIDEO: Shpërthen motori i ujit. Dy pasagjerët “fluturojnë” tej

PAMJET TRAGJIKE/ VIDEO: Shpërthen motori i ujit. Dy pasagjerët “fluturojnë” tej

Një motor uji ka shpërthyer në Detin e zi, Rusi, duke hedhur në ajër dy pasagjerët. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Gelendzik, në pjesën ruse të Detit të zi. Të dy pasagjerët, një burrë dhe një fëmijë kanë mbetur të plagosur rëndë. Policia ka hapur një hetim për të zbuluar shkaqet e këtij shpërthimi.