”Mund të jem supermodelja jote”, Dafina Zeqiri ‘provokon’ keq fansat, ekspozon vithet dhe… (FOTO) – AlpeGossip
”Mund të jem supermodelja jote”, Dafina Zeqiri ‘provokon’ keq fansat, ekspozon vithet dhe… (FOTO)

”Mund të jem supermodelja jote”, Dafina Zeqiri ‘provokon’ keq fansat, ekspozon vithet dhe… (FOTO)

Dafina Zeqiri ekspozon linjat veshur me të brendshme dhe s’ka faj që dëshiron të bëhet modele.

Duffy gjithnjë është lakmuar nga të tjerët për sa i përket linjave të saj por duket se kohëve të fundit ajo ka punuar për të qenë edhe më shumë në formë. Teksa ka kaluar mbrëmjen në një qendër SPA, ajo ka postuar disa foto e video në Instastory ku ekspozon tërësisht linjat trupore pasi është e veshur vetëm me të brendshme.

“Mund të jem supermodelja jote” – ka shkruar Dafina në një nga postimet e saj dhe me këtë frazë kaq provokuese me shumë mundësi ndjekësit që ka në Instagram do jenë shtuar.

Mesa kuptojmë nga fotot, Duffy vërtetë mund të ishte një modele e mirë sepse përpos trupit të rregullt e në formë ajo ka dhe një pamje shumë ‘tip’.