NUK E KISHIM PARË NDONJËHERË/ Cardi B ushqen me gji vogëlushen Kulture në klip (VIDEO) – AlpeGossip
NUK E KISHIM PARË NDONJËHERË/ Cardi B ushqen me gji vogëlushen Kulture në klip (VIDEO)

NUK E KISHIM PARË NDONJËHERË/ Cardi B ushqen me gji vogëlushen Kulture në klip (VIDEO)

Cardi B vendosi të na bëjë dhuratën e saj të Krishtlindjeve dhe është një surprizë e vërtetë. Këngëtarja publikoi hitin e rradhës me titull “Money” dhe ka gjithçka, para që fluturojnë në ajër, femra të zhveshura dhe mbi të gjitha edhe vogëlushen Kulture.

Në video Cardi mban një fëmijë pranë kraharorit të saj duke e ushqyer me qumësht gjiri, por ende nuk është konfirmuar se nëse është vajza e saj.

Gjykojeni vetë tani, këtu janë fotot e shkëputura nga klipi:

 

Sigurisht që është shumë e vështirë të kuptohet nëse është vogëlushja Kulture apo jo sepse shfaqet vetëm pjesa e pasme e kokës. Por le ta pranojmë, të gjithë bebat duken njësoj. Twitter, gjithsesi është i bindur se është Kulture!