HYGERTA SAKO HUMBI 12 KILE/ Moderatorja zbulon sekretin si ja doli mbanë: Ushqime sipas grupit…(FOTO) – AlpeGossip
HYGERTA SAKO HUMBI 12 KILE/ Moderatorja zbulon sekretin si ja doli mbanë: Ushqime sipas grupit…(FOTO)

HYGERTA SAKO HUMBI 12 KILE/ Moderatorja zbulon sekretin si ja doli mbanë: Ushqime sipas grupit…(FOTO)

Moderatorja sportive Hygerta Sako është parë mjaft aktive në rrjetet sociale duke postuar nga rutina e saj në palestër.
Ajo ka zbuluar se ka humbur deri më tani 12 kilogramë. Për t’ia dalë mbanë i është dashur ushtrim fizik, vullnet si dhe një regjim ushqimor të përshtatur sipas grupit të gjakut.

Hygerta sapo ju ka dhënë ndjekësve të saj një ide dhe shtysë mjaft të mirë nëse kanë problemem me kilogramët e tepërt