MIKE APO RIVALE/ Kjo foto e Dafinës dhe Taynës zbulon të vërtetën dhe... - AlpeGossip
MIKE APO RIVALE/ Kjo foto e Dafinës dhe Taynës zbulon  të vërtetën dhe…

MIKE APO RIVALE/ Kjo foto e Dafinës dhe Taynës zbulon të vërtetën dhe…

Është njëra nga reperet më të reja por që shumë shpejt hyri në tregun muzikor shqiptar duke bërë bujë më këngët e fundit që ka publikuar.

E jo vetëm me muzikë, por edhe me miqësi të reja duket se Tayna nuk ka mbetur prapa.

Këngetarja ka qenë një emër që është sulmua shpesh nga koleget e saja si Fifi e Arta Memedi , por sapo u zbulua ndoshta e ‘vetmja’ mike nga estrada që ajo ka.

Tayna dhe këngëtarja e famshme shqiptare, Dafina Zeqirit, paskan miqësi me njëra tjetrën dhe këtë e dëshmon një fotografi e tyre e përbashkët me ca miq.

Në foton e publikuar nga vetë Tayna në Instagram, shihen dy këngëtaret të përqafuara me njëra tjetrën.

Por jo vetëm, janë komentet e ndryshme të Dafina Zeqirit, e cila shkruan vazhdimisht në fotografitë e Taynas, që tregojnë se dyshja janë duke u bërë goxha shoqe.