NUK DI TË NDALET/ Dafina Zeqiri zbulon tatuazhin më të ri dhe është “një çmenduri” (FOTO) – AlpeGossip
NUK DI TË NDALET/ Dafina Zeqiri zbulon tatuazhin më të ri  dhe është “një çmenduri” (FOTO)

NUK DI TË NDALET/ Dafina Zeqiri zbulon tatuazhin më të ri dhe është “një çmenduri” (FOTO)

Përveç muzikës  një ndër pasionet më të mëdha të Dafina Zeqirit janë edhe tatuazhet. Prej disa muajsh gdhendi në kofshën e djathtë një tatuazh të madh në formën e një dragoi e cila tërhoqi vëmendjen e gjithë mediave dhe

Ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shihet në një studio duke realizuar një tatuazh të ri,mesa duket Dafina nuk di të ndalet duke plotësuar të gjithë këmbën me tatuazh.