Suksesi i radhës i Rita Orës/ Vlersohet në Gjermani me pllakën platinium Ritabots (FOTO) – AlpeGossip
Suksesi i radhës i Rita Orës/ Vlersohet në Gjermani me pllakën platinium Ritabots (FOTO)

Suksesi i radhës i Rita Orës/ Vlersohet në Gjermani me pllakën platinium Ritabots (FOTO)

Rita Ora është njëra nga këngëtaret shqiptare më të njohura në botë.
Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet duke pozuar para një pllake platiniumi. Bukuroshja shqiptare ka paralajmëruar se është shumë e kënaqur që ka marrë edhe një pllakë të tillë.

“Kjo është gjëja më e mirë ndonjëherë të marr edhe një pllakë platiniumi Ritabots! E gjitha kjo për shkakun tuaj warnernmusic.de dhe çdo personi në Gjermani që më ka mbështetur mu dha muzikën time! Ju dua njerëz! Shihemi në turin e ardhshëm” ka shkruar Rita.