Marina tregon çfarë bën Getoari në kohën e lirë dhe sapo na shkriu të gjithëve së qeshuri (FOTO) - AlpeGossip
Marina tregon çfarë bën Getoari në kohën e lirë dhe sapo na shkriu të gjithëve së qeshuri (FOTO)

Marina tregon çfarë bën Getoari në kohën e lirë dhe sapo na shkriu të gjithëve së qeshuri (FOTO)

Getoari e ka vërtetuar me kohë se është një burrë për shtëpi, por pas martesës me Marina Vjollcën, po na bind gjithnjë e më shumë për këtë.

Së fundi ka qenë moderatorja ajo e cila ka treguar talentin e reperit në kuzhinë por edhe anën e tij të humorit me një video të publikuar në Instagram.

“Ja çfarë bën Ghetto Geasy kur ka kohë të lirë. Shoqja ime në jacuzzi thotë”, shkruan Marina teksa publikon foton e një pule që duket sikur po qetësohet në tenxheren me ujë të nxehtë që vlon.

Geti i ka vënë dhe një kokë pulës që po gatuhet, duke dëshmuar edhe njëherë anën e tij të humorit. Me sa shohim, Marina jo vetëm që ushqehet mirë por edhe argëtohet.