Eva HAP ALBUMIN e fëmijërisë dhe kthen pas në kohë njerëzit. Shikon si ishin shtëpitë dhe rrobat (FOTO) – AlpeGossip
Eva HAP ALBUMIN e fëmijërisë dhe kthen pas në kohë njerëzit. Shikon si ishin shtëpitë dhe rrobat (FOTO)

Eva HAP ALBUMIN e fëmijërisë dhe kthen pas në kohë njerëzit. Shikon si ishin shtëpitë dhe rrobat (FOTO)

Për kujtimet nuk shërben vetëm fundjava. Edhe e mërkura mund të jetë perfekte. Ishin si ishin ato vite, ama Eva Murati paska jetuar si princeshë dhe si e tillë i ka bërë edhe fotot.

Në Instastory-n e saj nuk mbarojnë pozat e kaçurrelses së vogël. Dhe të gjithë ata që janë rreth moshës së saj, do kujtojnë mes këtyre fotove ato pllakat tipike që gjendeshin thuajse në çdo shtëpi shqiptari, divanet në hapësirat e të cilëve vendosej ndonjë kukull për zbukurim, body-t si për balerina dhe mbi të gjitha sandalet llastik që së fundmi Guçi i ka risjellë në modë.