LUANA VJOLLCA POSTON FOTON SEKSI/ Fansat i kapin “mat” këtë detaj në fytyrë dhe… – AlpeGossip
LUANA VJOLLCA POSTON FOTON SEKSI/ Fansat i kapin “mat” këtë detaj në fytyrë dhe…

LUANA VJOLLCA POSTON FOTON SEKSI/ Fansat i kapin “mat” këtë detaj në fytyrë dhe…

Luana Vjollca është një ndër vajzat më seksi të showbizit shqiptar e cila është gjithmonë në qender të vëmendjes.

Luana është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto të ndryshe ku shfaqet seksi të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga fansat por nuk aknë munguar as kritikat.

Ditën e sotme ajo ka publikuar  një foto ku shihet shumë joshëse por duket se Luana nuk e ka pa këtë detaj i cili e ka flliqur publikisht.

Vetulla e saj orgjinale shihet shumë e vogël kështu Luana ka zgjdhur ta plotësoj me “tatto” he kjo sigurisht nuk u ka shpëtuar as fansave.

Luana kujdes herës tjetër se le nam!