VIP-ET E KONFIRMUAN! Ja kush do të jenë trendet “MUST” të buzëkuq-it për vitin 2019 (FOTO) – AlpeGossip
VIP-ET E KONFIRMUAN! Ja kush do të jenë trendet “MUST” të buzëkuq-it për vitin 2019 (FOTO)

VIP-ET E KONFIRMUAN! Ja kush do të jenë trendet “MUST” të buzëkuq-it për vitin 2019 (FOTO)

Ngjyra e buzëkuqit dhe vendosja si duhet e tij mund te ndryshoje tërësisht pamjen tuaj prandaj është e rëndësishme të dini kombinimin e tyre me veshjet dhe formën e fytyrës.

Nëse mendoni se grimi në verë nuk është i rëndsishem vajza e keni gabim. Pasi të keni marrë disa rreze dielli gjithçka që do ju duhet është thjesht një buzëkuqë.

Prandaj tani ne duhet të mësojmë se cilat janë trendet që u prezantuan gjatë javës së modës. Me një ngjyre te theksuar ne buze e cila ju bën te dukeni me humor te mire dhe sigurisht me te bukura por nuk do të mungojne as ato nuancat natyrale.

Alketa Vejsiu

Jonida Maliqi

Françeska Jaçe

Armina Mevlani

Lori Hoxha

AlpeNews.al