Të tre në Santorini, Xhensila dhe Besi nuk janë vetëm me pushime. Shikoni kush i shoqëron (FOTO) – AlpeGossip
Të tre në Santorini, Xhensila dhe Besi nuk janë vetëm me pushime. Shikoni kush i shoqëron (FOTO)

Të tre në Santorini, Xhensila dhe Besi nuk janë vetëm me pushime. Shikoni kush i shoqëron (FOTO)

Me anë të postimeve në “Instagram”, Xhensila dhe Besi njoftuan ditën e djeshme se kanë nisur pushimet e para për këtë vit. Çifti shumë i komentuar i showbizit, ndodhen në Santorini nga ku kanë postuar foto të mrekullueshme.

Por në Santorini nuk ndodhen vetëm Besi dhe Xhensila. Edhe këngëtarja Gjyste Vulaj ka njoftuar sot se ndodhet në ishullin grek dhe ka postuar nga atje foto mahnitëse.

“Me tu knaq shpirti”, shkruan Gjyste në njërën prej fotove, ndërsa në një tjetër shfaqet duke bërë shqiponjën me duar.