NGA AMERIKA/ Ronela Hajati zbulon idhullin e saj dhe bën foto pranë tij – AlpeGossip
NGA AMERIKA/ Ronela Hajati zbulon idhullin e saj dhe bën foto pranë tij

NGA AMERIKA/ Ronela Hajati zbulon idhullin e saj dhe bën foto pranë tij

Këngëtarja Ronela Hajati së bashku me miken dhe bashkëpunëtoren e saj ka udhëtuar prej ditësh drejt Amerikës. Ajo ka ndarë momente nga udhëtimi dhe ka zbuluar gjithçka të bukur që ka parë. Mes miqsh dhe personazh të dashur, këngëtarja po shijon çdo moment të këtij udhëtimi. Aktualisht ajo është në Las Vegas, nga ku ka ndarë disa momente nga një festë ku performon Dj Snake. Ndërsa foto që ka tërhequr vëmendje është e fundit që këngëtarja ka publikuar. Krah yllit në nder të Michael Jackson, ajo ka shkrepur një foto dhe ka zbuluar se ai është idhulli i saj i vetëm. Epo i japim të drejtë, Jackson mbetet mbreti i muzikës.