NGA RUDINA MAGJISTARI TE JUL DEDA/ Ja si janë transformuar VIP-at shqiptarë për Halloween – AlpeGossip
NGA RUDINA MAGJISTARI TE JUL DEDA/  Ja si janë transformuar VIP-at shqiptarë për Halloween

NGA RUDINA MAGJISTARI TE JUL DEDA/ Ja si janë transformuar VIP-at shqiptarë për Halloween

Halloween është një ndër festat që është kthyer në trend vitet e fundit  në vendin tonë.

Halloween njihet si dita e rikthimit të shpirtrave të vdekur, shtrigave me fshesë, maceve të zeza, errësirës dhe çdo gjëje të frikshme. Kunguj të mëdhenj të ndriçuar nga brenda, skeletë, figura hije, kostume të shumëllojta të çuditshme.

Ndër të tjerash, Halloween është shumë i njohur për veshjet karakteristike që çdokush zgjedh.

Nisur nga kjo edhe në Shqipëri shumë igura  të njohura të ekranit janë maskuar nën petkun e  personazheve të ndryshëm.

Më poshtë do t’ju paraqesim disa prej tyre:

Rudina Magjistari 

Screenshot_4.jpg

Bieta Sulo:

Screenshot_7.jpg

Zanfina dhe Adelina Ismajli: 

Screenshot_8.jpg

Zaimina Vasjari me vajzën:

Screenshot_9.jpg

Mariza Ikonomi: 

Screenshot_10.jpg

Drilona Boçi:

Screenshot_6.jpg

Orgesa Zaimi:

Screenshot_13.jpg

Nevina Shtylla: 

Screenshot_12.jpg

Evi Reçi:

Screenshot_11.jpg

Julian Deda: 

Screenshot_5.jpg