"GARË ME BABIN"/ Florian Agalliu e kalon mëngjesin në mënyrën më të veçantë (FOTO) - AlpeGossip
“GARË ME BABIN”/ Florian Agalliu e kalon mëngjesin në mënyrën më të veçantë (FOTO)

“GARË ME BABIN”/ Florian Agalliu e kalon mëngjesin në mënyrën më të veçantë (FOTO)

Moderatorin Florian Agalliu e kemi parë shpesh të tregojë për pasionin që ka për tu stërvitur duke publikuar foto të ndryshme në rrjetet sociale.

Mëngjesi i sotëm për moderatorin është shumë i veçantë. Me anë të disa fotove  ai ka zbuluar se ka filluar të stërvitet me të atin dhe ai ka nisur të ecë mirë me strëvitjen.

“Në garë me babin”:shkruan Floriani krah fotos