PUBLIKON FOTON ME BIKINI NË MALDIVE/ Ja si uron mirëmëngjes Miriam Cani – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON ME BIKINI NË MALDIVE/ Ja si uron mirëmëngjes Miriam Cani

PUBLIKON FOTON ME BIKINI NË MALDIVE/ Ja si uron mirëmëngjes Miriam Cani

Miriam Cani është një nga femrat e cila adhurohet për karakterin  e qetë dhe pozitiv që reflekton në daljet publike.

Ajo është tërhequr nga skena duke iu përkushtuar vajzës por është gjithmonë aktive në rrjetin social Instagram.

Ditën e sotme këngëtarja ka publikuar një foto ku na uron “Mirëmëngjes” ,ajo shihet me bikini duke shijuar pushime në Maldive.