NUK IA FSHEH MË FYTYRËN/ Djali i Arbanës do t'iu ëmbëlsojë ditën (FOTO) - AlpeGossip
NUK IA FSHEH MË FYTYRËN/ Djali i Arbanës do t’iu ëmbëlsojë ditën  (FOTO)

NUK IA FSHEH MË FYTYRËN/ Djali i Arbanës do t’iu ëmbëlsojë ditën (FOTO)

Për ditë me rradhë moderatorja e njohur Arbana Osmani publikoi vazhdimisht në Instagram, foto nga më të ndryshmet nga pushimet e saj në Marok.

Këtë mëngjes, Arbana nuk ka pozuar në një ndër vendet magjike të Marokut, por ka pozuar pranë të birit të saj, Jonit.

Në foton e postuar në InstaStory Arbana shfaqet duke pirë kafe ndërsa Joni po konsumon një donuts. Nga mbishkrimi që ka vendosur në foto na bën të kuptojmë se Joni për moderatoren është dhe shoku i saj më i mirë. Buzëqeshja në fytyrën e Arbanes shpalos lumturinë që prania e të birit i sjell.