I publikuan videon me fustanin e çarë dhe pa tanga duke bërë SHERR, Trejsi demaskon faqen: Duan 2000€ për … (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
I publikuan videon me fustanin e çarë dhe pa tanga duke bërë SHERR, Trejsi demaskon faqen: Duan 2000€ për … (FOTO+VIDEO)

I publikuan videon me fustanin e çarë dhe pa tanga duke bërë SHERR, Trejsi demaskon faqen: Duan 2000€ për … (FOTO+VIDEO)

Kohët e fundit Trejsi Sejdini e njohur si ‘gangsterja nga Elbasani’ ka qenë në vëmendjen e medias pas sherrit që bëri në një nga club-et e kryeqytetit. 18-vjeçarja së fundmi ka qenë shumë e përfolur në rrjete sociale nga faqet e memeve në Insta.

Por pas gjithë videove të publikuara pa lejën e saj, modelja e njohur reagon për herë të parë nëpërmjet disa ‘insta story’ në llogarinë e saj në Instagram. Madje Trejsi hyri në ‘live video’ për të sqaruar të gjithë ndjekësit. Ajo ka zbuluar edhe bisedat me faqen që i publikoi videon e famshme, ku ai shprehet se është paguar për t’i prishur imazhin modeles. Ndërkohë në videon më poshtë Sejdini shprehet se faqja i ka kërkuar €2000, por shihni çfarë ka thënë modelja.