PAS AKUZAVE TË DIANA ZIUT/ Reagon për herë të parë Alketa Vejsiu: Të siguroj për… (FOTO) – AlpeGossip
PAS AKUZAVE TË DIANA ZIUT/ Reagon për herë të parë Alketa Vejsiu: Të siguroj për… (FOTO)

PAS AKUZAVE TË DIANA ZIUT/ Reagon për herë të parë Alketa Vejsiu: Të siguroj për… (FOTO)

Kompozitorja Diana Ziu ka qenë këto ditë në qendër të vëmendjes së mediave për akuzat e ndryshme drejtuar Vera Grabockës dhe Alketa Vejsiut të cilat organizojnë këtë vit Festivalin e 58-të të Këngës në RTSH.

Sot Alketa ka reaguar për herë të parë duke i kthyer përgjigje ndjekësve në Instagram duke i siguruar se në festival do të ketë meritokraci.

“Presim të shikojmë korrektësi që besojmë se do të ketë sa të jetë në duart e tua”, shkruan ndjekësi. “Patjetër, fitore me meritë”, i përgjigjet Alketa.

“Të ketë meritokraci”, i shkruan një ndjekës tjetër. “Të siguroj për këtë”, i përgjigjet moderatorja.