MJAFT PROVOKUESE NË KLIPIN E RI/ Enca laget me qumësht… (Video) – AlpeGossip
MJAFT PROVOKUESE NË KLIPIN E RI/ Enca laget me qumësht… (Video)

MJAFT PROVOKUESE NË KLIPIN E RI/ Enca laget me qumësht… (Video)

Këngëtarja shqiptare Enca ka sjellë në treg klipin e ri. Në video shohim këngëtaren të veshur totalisht me rozë dhe lag veten me qumësht.

Prej disa ditësh këngëtarja shqiptare ka lajmëruar publikimin e këngës së saj të re. E shoqëruar me një klip mjaft provokues kënga me titullin “Rendez vous” sapo doli.

Menjëherë pas publikimit klipi ka marrë mijëra klikime për shkak të skenave që përmban. Në një pjesë shihet Enca, e veshur e gjitha në ngjyrë rozë, e shtrirë pranë derës së frigoriferit dhe lag veten me qumësht. Për ju që mezi e keni pritur mund ta shijoni tashmë.