Vogëlushja e saj bën 2-muajshe, Zaimina zbulon dhuratën e mrekullueshme – AlpeGossip
Vogëlushja e saj bën 2-muajshe, Zaimina zbulon dhuratën e mrekullueshme

Vogëlushja e saj bën 2-muajshe, Zaimina zbulon dhuratën e mrekullueshme

Dy muaj më parë, jeta e këngëtares Zaimina Vasjari do të ndryshonte kryekëput pasi në jetë e saj, erdhi Khloe, fëmija i saj i parë me partnerin Klodian Asllani.

Dhe ditën e sotme, me rastin e 2-vjetorit të lindjes së vogëlushes, Zamina ka zbuluar dhe një dhuratë të mrekullueshme që Khloe ka marrë.

Në një foto të postuar në Instagram, Vasjari ka treguar dorën e së voglës së saj, ku shihet një byzylyk i vogël floriri, me një pllakëz ku shkruhet emri i saj.

“Khloe im bën 2 muaj sot!”-ka shkruar Zaimin në përshlkrimin e fotos së ëmbël.