Publikoi foton tepër provokuese, Oriola Marashi bën veprimin e papritur që do ju thyej zemrat… (FOTO) – AlpeGossip
Publikoi foton tepër provokuese, Oriola Marashi bën veprimin e papritur që do ju thyej zemrat… (FOTO)

Publikoi foton tepër provokuese, Oriola Marashi bën veprimin e papritur që do ju thyej zemrat… (FOTO)

Modelja më e përfolur e momentit është rikthyer me një foto vrastare. Bëhet fjalë për Oriola Marashin, e cila nuk e ka në plan të ndalë provokimet.

E veshur me bikini pink dhe me format trupore provokuese Orjola është treguar moskokëçarëse ndaj fjalëve që qarkullojnë për të.

Fotoja që Oriola Marashi publikoi së fundmi krijoi shumë debat. E veshur me një palë bikini rozë, nuk kishin se si mos të binin në sy format perfekte të modeles.

Disa diskutuan për veshjen provokuese dhe disa të tjerë për fjalët që kishte shkruar, të cilat ishin pjesë nga një këngë e Noizy-t.

Por ajo që nuk pritej ishte që modelja ta fshinte foton pak ditë pas publikimit. Pas u komentua dhe mori shumë like, fotoja nuk është më në Instagramin e Oriolës dhe nuk dihet arsyeja se pse ajo e ka fshirë.