NË DITËN E NËNËS/ Këngëtari i njohur i dedikon ish-të dashurës fjalët më të ëmbla – AlpeGossip
NË DITËN E NËNËS/ Këngëtari i njohur i dedikon ish-të dashurës fjalët më të ëmbla

NË DITËN E NËNËS/ Këngëtari i njohur i dedikon ish-të dashurës fjalët më të ëmbla

Liam Payne ka zgjedhur ditën e nënës për të uruar ish-partneren e tij dhe për të shkruar pak fjalë për të. Krahas një fotoje nga koha kur 35-vjeçarja ishte në pritje të fëmijës së tyre dhe një tjetër fotoje të nënës së tij Karen, ish-anëtari i One Direction uron: “Gëzuar ditën e nënave për dy ‘super mamatë’. Nuk di çfarë do bënte im bir pa ty”.

Cheryl dhe Liam u ndanë muaj më parë pas disa vitesh lidhje. Ata janë prindër të një djali dhe tashmë kanë vazhduar jetën e tyre të ndarë, por ruajnë raport të mirë.