Ujë dhe sapun, ja si duket Orinda Huta pa pikë grimi në fytyrë (FOTO) – AlpeGossip
Ujë dhe sapun, ja si duket Orinda Huta pa pikë grimi në fytyrë (FOTO)

Ujë dhe sapun, ja si duket Orinda Huta pa pikë grimi në fytyrë (FOTO)

Orinda Huta është një ndër këngëtaret më të njohura e më të komentuara të showbizit shqiptar, e cila ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në Instagram, ku qëndron shpesh në kontakt me fansat e saj.

Disa minuta më parë, Orinda ka publikuar në Instastory një foto që me siguri i ka lënë të gjithë ncjekësit me gojën hapur.

Ajo shfaqet pa pikë grimi në fytyrë dhe duket si një vajzë e vogël, mjaft e fresët dhe e ëmbël, me një lëkurë perfekte.