NGA NGJYRAT E TOKËS TEK LEJLA/ Këto janë 13 trendet e nuancave për grimin e syve (FOTO) - AlpeGossip
NGA NGJYRAT E TOKËS TEK LEJLA/ Këto janë 13 trendet e nuancave për grimin e syve (FOTO)

NGA NGJYRAT E TOKËS TEK LEJLA/ Këto janë 13 trendet e nuancave për grimin e syve (FOTO)

Grim është bërë një procedurë e përditshme për çdo vajzë, intensiteti i saj varet nga koha e ditës dhe gjendja.

Megjithatë  trendet e modës ndryshojnë me çdo sezon, modeli i pranverës 2019 ofron vëmendjen e tendencave të reja tek ngjyrat e tokës nudo,xixa,lejla.

Ne ju njohim me 13 ngjyrat të cilat janë “cool” për sezonet e ardhshme.