HOQI DORË NGA TELEVIZIONI PAS SHTATZËNISË/ Zbulohet puna e re e moderatores shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
HOQI DORË NGA TELEVIZIONI PAS SHTATZËNISË/ Zbulohet puna e re e moderatores shqiptare (FOTO)

HOQI DORË NGA TELEVIZIONI PAS SHTATZËNISË/ Zbulohet puna e re e moderatores shqiptare (FOTO)

Jona Spahiu është konsideruar si një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar, por tanimë pas lindjes së vogëlushit Raiden, duket se ka hequr dorë nga televizioni dhe po sprovohet me diçka të re.

Jona ka vendosur të ndajë me ne lajmin se në rrugëtimin e saj të mëtejshëm në karrierë do merret me organizimin e eventeve, që siç ajo shprehet është një pasion për të.

“Prej pak kohësh po sprovoj veten në një fushë të re, atë të organizimit të eventeve. Si natyrë kërkuese gjithnjë mendoj që s’është mjaftueshëm, por pavarësisht druajtjes erdhi koha ta ndaj me ju këtë pasion timin. Në këtë rrugëtim të ri, deri më tani, ata që më kanë besuar ditët e tyre speciale kanë qenë miqtë e mi, por jam shumë entuziaste të bëj miq të rinj të cilët do të besojnë te përkushtimi, puna dhe idetë e mia”, shkruan bukuroshja në një postim të sajin në Instagram.

View this post on Instagram

Njihuni me “Event Planner” me te re ne vend😁 Prej pak kohesh po sprovoj veten ne nje fushe te re, ate te organizimit te eventeve. Si natyre kerkuese gjithnje mendoj qe seshte mjaftueshem, por pavarsisht druajtes erdhi koha ta ndaj me ju kete pasion timin. Ne kete rrugetim te ri, deri me tani, ata qe me kane besuar ditet e tyre speciale kane qene miqte e mi por jam shume entuziaste te bej miq te rinj te cilet do te besojne te perkushtimi,puna dhe idete e mia. Kjo iniciative vjen si zgjerim dhe ridimensionim i kompanise @frenklights ( biznesi i burrit😝), i forte eshte @frenkliymeri qe ka marre persiper te me duroje edhe ne jete edhe ne pune😁 Dje @the.plaza.tirana eshte veshur ne Baby Blue per ditelindjen e pare te bukuroshit Roan. Si ju duket?

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu) on