Kështu nuk e kishim parë asnjëherë! Ja si duket Ronela Hajati… (FOTO) – AlpeGossip
Kështu nuk e kishim parë asnjëherë! Ja si duket Ronela Hajati… (FOTO)

Kështu nuk e kishim parë asnjëherë! Ja si duket Ronela Hajati… (FOTO)

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati shquhet për stilin interesant që çdohere e sjellë të ndryshëm, shkruan Gazeta Blic.

Madje nuk e ka problem paraqitjen e saj në videoklipe si një vajzë e llastuar dhe rebele, por që gjithnjë shfaqet tejet atraktive. Ajo shquhet edhe për format trupore bombastike të cilat nuk heziton t;i vë në pah, por në këtë të fundit tregon pamjen e saj të bukur.

Kaq të bukur dhe të thjeshtë se keni parë asnjëherë këngëtaren Hajati.

Pavarësisht kësaj, ajo u përfol edhe për lidhjen me këngëtarin Young Zerka, me të cilin ka edhe bashkëpunime të shumta.

Kënga e fundit që kanë sjellë së bashku është ‘Diamanta’. /GazetaBlic./