HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Dojna Mema “bricjapi” më energjik që keni parë (FOTO) – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Dojna Mema “bricjapi” më energjik që keni parë (FOTO)

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ Dojna Mema “bricjapi” më energjik që keni parë (FOTO)

Dojna Mema është një ndër mpderatoret e cila dallohet për tipin e çiltër dhe të drejte. Gjithmonë shfaqet  e qeshur dhe pozitive në televizor duke rrëmbyer kështu edhe pëlqimin e publikut.

Mirëpo Donja cilësoht nga fansat si një femër  e veçant dhe mos u habisni pasi është një “bricjap tipik” i hoiroskopit. Shihni detajet e gjashme të Dojnës dhe shenjës më unike të horoskopit.

Femrat e shenjës “bricjap”  janë te duruara, te forta, punëtore dhe marrim gjithmonë vendimet e duhura.

Dojna vijon një karrier të suksesshme dhe këtë vit ishte pikërisht ajo që u zgjodhë të prezantoj “voice of kids”. Shpesh moderatorja në lojën “ask and question” ka zbuluar për fansat se gjithçka e ka arritur nëpërmjet punës së palodhshme.

Ambicia nuk ju shteron asnjëherë dhe i kane gjithmonë te përcaktuara objektivat. Ne përgjithësi arrijnë gjithçka vetë. Gjithashtu ato dallohen si shenja më e sinqert e horoskopit. Duket se kemi gjetur pikat  e forta të Dojnës dhe sapo u bindëm që moderatorja është një bricjap i denjë i horoskopit.

Jo vetëm në daljet televiziove por edhe në intervista apo rrjete sociale Dojna na ka treguar se është një ndër persona më moskokëçarëse të showbizit.

Krakteristike më e rëndësishme që e ka çdo bricjap është energjia dhe Dojna është  personazhi më me poztitivitet dhe energji në ekran.

View this post on Instagram

Nuk kam qene asnjehere e lidhur me Piramiden. E vogel nuk rreshqisja kurre edhe pse shihja femijet e tjere teksa ngjiteshin ne maje per t'u leshuar pa duar. Ndoshta kjo shpjegon edhe friken time patologjike nga lartesite. Jo vetem qe nuk ngjitesha , por fillova ta merrja aq inat ate ndertese te cuditshme (ku te gjithe argetoheshin pervec meje )sa qe per te shkuar ne Lice , gjithmone kaloja ne krah tjeter. Pas kaq shume vitesh prape nuk marr guxim te rreshqas,por si per ironi, Shtepia ime eshte brenda asaj Piramide. "Shtyp 1"dhe gjej veten tek shtepiza ime ne peme (edhe pse ne realitet e ndertoja me batanije te varur mes dy krevateve). Si atehere edhe tani, aty ndihesha e lirë. Gezuar #topalbaniaradio

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

Nëse do ta përshkruanim Dojnën si një bricjap tipik me tre fjalë do të ishin: Besnikëria, sinqeriteti,  dhe  inteligjenca.