Ia mori studion Sokol Balla, nusja e Jozefina Topallit “i nxjerr dhëmbët” (FOTO) – AlpeGossip
Ia mori studion Sokol Balla, nusja e Jozefina Topallit “i nxjerr dhëmbët” (FOTO)

Ia mori studion Sokol Balla, nusja e Jozefina Topallit “i nxjerr dhëmbët” (FOTO)

Eva Murati, moderatorja simpatike e emisionit të “UEFA Champions League”, njihet ndryshe dhe si nusja e djalit të Jozefina Topallit.
Mirëpo, duket se Eva dhe Sokol Balla ndajnë të njëjtën studio për emisionet e tyre.

Ka qenë vetë moderatorja ajo që e ka zbuluar këtë përmes një postimi në Instagram, ku i ka kërkuar Ballës ta mbajë mirë studion.

Ajo shkruan:

Sokol Balla mbaje mirë ketë studio se është studio e Champions-it! Urime për emisionin!”