As mami as Varrosi! Oriola Marashi shkon vetëm me reçipeta në klub dhe na tregon se kush është “SHPIRTI” i saj… (FOTO) – AlpeGossip
As mami as Varrosi! Oriola Marashi shkon vetëm me reçipeta në klub dhe na tregon se kush është “SHPIRTI” i saj… (FOTO)

As mami as Varrosi! Oriola Marashi shkon vetëm me reçipeta në klub dhe na tregon se kush është “SHPIRTI” i saj… (FOTO)

Oriola Marashi është një nga femrat më seksi të showbizit shqiptar dhe grupit OTR. Një pjesë të mirë të kohës ajo e kalon në shoqërinë e djemve të grupit OTR, grup në të cilin bën pjesë dhe nuk mungojnë shakatë. Kohët e fundit nuk e kemi parë shumë aktive në rrjetet sociale, por së fundmi ka publikuar një foto në instastory ku shfaqet e veshur me reçipeta sportive në krah të një nga djemve të grupit OTR, pikërisht “supercrax” dhe shkruan: Me shpirtin tim.