Ju kujtohet ‘Vajza më e bukur në botë’? Ja si duket sot (FOTO) – AlpeGossip
Ju kujtohet ‘Vajza më e bukur në botë’? Ja si duket sot (FOTO)

Ju kujtohet ‘Vajza më e bukur në botë’? Ja si duket sot (FOTO)

Ajo ishte në moshën 10-vjeçare kur u bë një nga emrat më të njohur falë bukurisë së saj që mahniti botën duke u shpallur edhe si “Vajza më e bukur në botë”.

Thylane Léna-Rose Loubry Blondeau dy ditë më parë mbushi 17 vjeç dhe ruan të njëjtën bukuri por me një pamje prej vajze të rritur.

Thylane krahas modelimit i është futur edhe aktrimit. Ajo është e bija e futbollistit francez Patrick Blondeau dhe TV prezantues Veronika Loubry.

Modelja është krahasuar shpesh edhe me Gigi Hadid për ngjashmërinë.

Shikoni si duket tani Thylane.