Çfarë po ndodh me Zayn Malik?! Këngëtari fshin të gjitha postimet në Instagram (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë po ndodh me Zayn Malik?! Këngëtari fshin të gjitha postimet në Instagram (FOTO)

Çfarë po ndodh me Zayn Malik?! Këngëtari fshin të gjitha postimet në Instagram (FOTO)

Në javët e fundit, Zayn Malik ka postuar gjithnjë e më shumë veten në Instagram. Përveç fotove të tatuazheve të tij të reja, ai ka eksperimentuar me filtra dhe kontraste që e bënin atë të duken si, “mirë”. Por tani ju nuk mund të shihni ndonjë nga këto postime, sepse Zayn ka fshirë të gjitha postimet e tij Instagram.

Wmagazine ka disa shpjegime të mundshme për fillimin e papritur të Malik në Instagram-in e tij: Ai mund të riemëronte me një estetikë të re, duke krijuar publicitet për të promovuar projektin e tij të ardhshëm, ose ndoshta ai është single tani dhe do t’ia nis nga e para, pas ndarjes nga modelja Gigi Hadid.

27.7 milionë ndjekësit e tij ndoshta po mbajnë zi për humbjen e shumë fotografive cilësore, por për fat të mirë ende mund të shihni shumë nga fotot nga ditët më të lumtura në Marie Claire, ku ata rrumbullakuan të gjitha momentet e Gigi-Zayn.