E THOTË TROÇ/ Donaldi: Borën e humba në BBV, por po mundohem ta rifitoj, ndërsa Trixës i mbylla… – AlpeGossip
E THOTË TROÇ/ Donaldi: Borën e humba në BBV, por po mundohem ta rifitoj, ndërsa Trixës i mbylla…

E THOTË TROÇ/ Donaldi: Borën e humba në BBV, por po mundohem ta rifitoj, ndërsa Trixës i mbylla…

Trekëndëshi i historisë Bora-Donald-Beatrix nuk po lë njeri pa përfshirë dhe madje është thuajse e pamundur të mos komentosh apo të mbash anë.

Ditën e sotme Donaldi ka publikuar një Instastory në llogarinë e tij të Instagramit ku ka shkruar se po mundohet që të rifitojë Borën, ndërsa përsa i përket Triksës ka thënë se ia ka “mbyllur dyert”.

Story i Donaldit në Instagram: