I ZI DHE ME PRERJE SIMETRIKE/ Xhemi Shehu do t’iu “befasoi” me fustanin e dytë të dasmës (FOTO) – AlpeGossip
I ZI DHE ME PRERJE SIMETRIKE/ Xhemi Shehu do t’iu “befasoi” me fustanin e dytë të dasmës (FOTO)

I ZI DHE ME PRERJE SIMETRIKE/ Xhemi Shehu do t’iu “befasoi” me fustanin e dytë të dasmës (FOTO)

Xhemi Shehu ishte e ftuara e parë e cila postoi në rrjetet sociale ,ajo tërhoqi shumë vëmendje me look-n prej barbi .

Moderatorja nuk e la me kaq vazhdon të publikoj foto nga dasma e ledionit dhe Sarës.

Kësaj ralle  ajo ka befasuar duke postuar foto me fustanin e dytë që kishte zgjedhur për në dasëm ,i zi dhe me prerje simetrike Xhemi dukesh shumë seksi .