DO TË BËHEN PRINDËR SË SHPEJTI/ Sara me barkun e rrumbullakosur dhe Ledri pozojnë së bashku (FOTO) – AlpeGossip
DO TË BËHEN PRINDËR SË SHPEJTI/ Sara me barkun e rrumbullakosur dhe Ledri pozojnë së bashku (FOTO)

DO TË BËHEN PRINDËR SË SHPEJTI/ Sara me barkun e rrumbullakosur dhe Ledri pozojnë së bashku (FOTO)

Reperi i njohur Ledri Vula konfirmoi në prill të këtij viti lidhjen disavjeçare me Sara Hoxhën. Dyshja janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku, të cilët do të bëhen dhe prindër së shpejti.

Sara është në pritje të një vajze dhe përgjatë kësaj periudhe nuk i ka kursyer fotot në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar foton më të ëmbël, ku përpos faktit se tregon barkun e rrumbullakosur, ka pozuar krah Ledrit.

Dyshja janë shumë të emocionuar që do të bëhen prindër dhe mezi presin ta kenë në krahë të voglën e tyre.