E PAPRITUR/ Ja ish futbollisti i njohur qe merr ftesën nga “Big Brother VIP” – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Ja ish futbollisti i njohur qe merr ftesën nga “Big Brother VIP”

E PAPRITUR/ Ja ish futbollisti i njohur qe merr ftesën nga “Big Brother VIP”

Edhe pak ditë kanë mbetur nga nisja e “Big Brother Vip” dhe një kuriozitet i madh kanë mbetur konkurrentët që këtë herë do jenë personazhe të njohur të ekranit.

Janë përmendur emra nga fusha e artit, por së fundmi mësohet se ftesa i është dërguar edhe një personazhi nga fusha e futbollit. Bëhet fjalë për ish-kapitenin e kombëtares, Lorik Cana, që thuhet se ka marrë ftesë nga BB VIP.

“Prive” shkruan se nuk dihet nëse angazhimet e shumta do ta pengojnë Lorikun, si shumë personazhe të tjerë, në një vendim përfundimtar.

Megjithatë, mbetet të presim 5 tetorin, për të zbuluar më shumë.